środa, 9 października 2013

Zapraszam do współpracy!

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, na blogu od czasu do czasu pojawiają się treści lub grafiki nadesłane przez czytelników CinemaFrankenstein. Zgodnie z tym co mawiali starożytni - "I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa" - w tłumie (niekoniecznie wściekłym ;) tkwi siła i potencjał. Przejdźmy do konkretów, czyli apelu do was, drodzy czytelnicy mojego bloga i wielbiciele Frankensteina...- Jeśli jesteście w posiadaniu gadżetów frankensteinowskich (figurki, zabawki, dioramy itd.), które zawalają wam kąty i chcecie się ich pozbyć (gadżetów, nie kątów ;) - baaardzo chętnie przyjmę / odkupię wszystko, co tylko nadaje się do postawienia na półkę obok mojej dotychczasowej kolekcji. Coś, co dla was może nie przedstawiać żadnej wartości, u mnie może otrzymać nowe życie i trafić do blogowej Potwornej galerii - oczwiście każdy dar serca zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem darczyńcy ;). Jeśli jesteście za granicą Polski i zauważycie w jakimś sklepie / na straganie ciekawy gadżet frankensteinowski (nade wszystko figurki!), zróbcie proszę zdjęcie i podeślijcie na adres dux@film.org.pl - sam nie dam rady objeździć całego Świata, więc zdaję się na waszą pomoc przy zakupie egzotycznych pamiątek frankensteinowskich - z góry dziekuję!

Fragment kolekcji autora (foto: Patrycja Pernak-Donica)

- Jeśli oglądając jakiś film lub serial natraficie na nawiązanie do postaci Frankensteina - podzielcie się nim ze mną, wysyłając stosowną informację (screeny mile widziane) na adres dux@film.org.pl. Oczywiście zanim to uczynicie, aby nie tracić czasu na coś, co już wiem, sprawdźcie, czy dane nawiązanie nie znalazło się już w mojej książce - przejrzyj spis treści, lub na blogu - przejrzyj dział nawiązań


- Jeśli chcecie opublikować własną twórczość związaną z Frankensteinem - grafiki, obrazy, rzeźby, artykuły na temat komiksów lub o innej tematyce niepodjętej w książce "Frankenstein 100 lat w kinie" ani na blogu - łamy CinemaFrankenstein stoją dla Was otworem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz