poniedziałek, 12 sierpnia 2013

KONKURS - kto zagra monstrum u Paula McGuigana?

Na 17 października 2014 zaplanowana jest premiera niemającego jeszcze tytułu filmu Paula McGuigana ("Push", "Lucky Number Slevin"), zrealizowanego według scenariusza Maxa Landisa ("Kronika"). Wiadomo już, że "Untitled Frankenstein Project" - jak na razie tytułowany jest projekt, jest obecnie w fazie preprodukcji, producentem został John Davis ("Predator", "Wodny Świat", "Ja, Robot", "AvP"), a w rolę Igora - podobno ma to być centralna postać filmu - wcieli się Daniel Radcliffe, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Do obsady dołączył właśnie James McAvoy, znany z "Pokuty", "Wanted" oraz "X-Men: Pierwsza klasa", który wcieli się w postać Victora Von Frankensteina. Wielką niewiadomą pozostaje nazwisko aktora, który zagra monstrum Frankensteina. A skoro mamy niewiadomą, czyni to znakomitą okazję do zorganizowania małego konkursu. 

Wasze zadanie jest banalnie proste i nie wymaga żadnego nakładu pracy. Liczyć się będzie po prostu ślepy traf. Spróbujcie przewidzieć, jaki aktor pojawi się w filmie McGuigana i Landisa w roli monstrum Frankensteina.

Odpowiedzi proszę zostawiać w komentarzach pod niniejszym wpisem. Każdy może zglościć jedno nazwisko, beż żadnych uzasadnień. Proszę też o pozostawienie adresu mailowego, abym mógł powiadomić ewentualnego zwycięzcę (bo trafić będzie naprawdę trudno) o wygranej. Nagrodą jest moja książka "Frankenstein 100 lat w kinie". Konkurs niniejszy wystartował już kilka dni wcześniej na Facebooku. Do tej pory otrzymałem trzy zgłoszenia. Szymon Gozdecki uważa, że potwora zagra Tom Hardy, Kamil Sobiechowski twierdzi, że będzie to John Malkovich, Michał Puczyński obstawia Rona Perlmana, a Bartosz Czartoryski jest za kandydaturą Jamesa Purefoya. Z wielkim zainteresowaniem czekam na kolejne propozycje. Konkurs potrwa do momentu oficjalnego ogłoszenia przez wytwórnię, kto zagra potwora i w dniu podania tej informacji, wasze zgłoszenia nie będą już przyjmowane ;). Zapraszam do zgadywania!

James McAvoy (Frankenstein)      /        Daniel Radcliffe (Igor)


5 komentarzy: